Sää
Yle TV1
la 4.02. 18:40
Yle Uutiset
Yle TV1
la 4.02. 18:20
Urheiluruutu
Yle TV1
la 4.02. 18:20
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 17:54
Urheilustudio
Yle TV2
la 4.02. 17:44
Tenniksen Davis Cup
Yle Areena
la 4.02. 17:26
Novosti Yle
Yle TV1
la 4.02. 17:20
Yle Uutiset
Yle TV1
la 4.02. 17:20
Hiihdon maailmancup
Yle Teema Fem
la 4.02. 16:27
Hiihdon maailmancup
Yle TV2
la 4.02. 16:00
Urheilustudio
Yle TV2
la 4.02. 16:00
Urheilustudio
Yle TV2
la 4.02. 15:44
Hiihdon maailmancup
Yle Teema Fem
la 4.02. 14:54
Hiihdon maailmancup
Yle TV2
la 4.02. 14:22
Urheilustudio
Yle TV2
la 4.02. 14:00
Urheilustudio
Yle TV2
la 4.02. 13:00
Freestylen MC
Yle TV2
la 4.02. 12:00
Urheilustudio
Yle TV2
la 4.02. 11:44
Yle Uutiset
Yle TV1
la 4.02. 10:20
Ykkösaamu
Yle TV1
la 4.02. 10:20
Yle Uutiset
Yle TV1
la 4.02. 09:40
Simonin tanssikoulu
Yle Teema Fem
la 4.02. 08:54
Mikaela & Thomas
Yle TV1
la 4.02. 08:40
Yle Uutiset
Yle TV1
la 4.02. 08:40
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Erityinen kesä
Yle Teema Fem
la 4.02. 06:54
Vera Stanhope tutkii
Yle TV1
la 4.02. 06:20
Sportliv
Yle Teema Fem
la 4.02. 00:54
Dološ niegut
Yle Areena
la 4.02. 00:26
Dolat
Yle Areena
la 4.02. 00:26
RSO Musiikkitalossa
Yle TV1
la 4.02. 00:20
Strömsö
Yle TV1
la 4.02. 00:20
Pisara
Yle TV1
la 4.02. 00:20
Oddasat
Yle TV1
pe 3.02. 22:20
Yle Uutiset
Yle TV1
pe 3.02. 22:00
Urheiluruutu
Yle TV1
pe 3.02. 22:00
Sohvaperunat
Yle TV2
pe 3.02. 21:44
På spåret
Yle Teema Fem
pe 3.02. 21:27
Perjantai
Yle TV1
pe 3.02. 21:20
Urheiluruutu
Yle TV1
pe 3.02. 21:20
Yle Uutiset
Yle TV1
pe 3.02. 21:00
Freestylen MC
Yle TV2
pe 3.02. 20:22
Viimeinen sana
Yle TV1
pe 3.02. 20:20
Puoli seitsemän
Yle TV1
pe 3.02. 19:00
Yle Uutiset Uusimaa
Yle TV1
pe 3.02. 18:40
Yle Uutiset Häme
Yle TV1
pe 3.02. 18:40
Yle Uutiset Lappi
Yle TV1
pe 3.02. 18:40
Yle Uutiset
Yle TV1
pe 3.02. 18:40
BUU-klubben (30 min)
Yle Teema Fem
pe 3.02. 18:27
Pikku Kakkonen
Yle Teema
pe 3.02. 18:00
Yle Uutiset
Yle TV1
pe 3.02. 17:20
Yle Oddasat
Yle TV1
pe 3.02. 17:00
Novosti Yle
Yle TV1
pe 3.02. 17:00
Juhat luonnossa
Yle TV1
pe 3.02. 16:00
Hiihdon maailmancup
Yle Teema Fem
pe 3.02. 15:54
Hiihdon maailmancup
Yle TV2
pe 3.02. 15:44
Ylen aamu
Yle TV1
pe 3.02. 15:20
Arkistokuvat
Yle TV1
pe 3.02. 15:00
Miesmalli
Yle Areena
pe 3.02. 13:39
Supernova: Video
Yle Teema Fem
pe 3.02. 11:27
Yle Uutiset
Yle TV1
pe 3.02. 10:40
Jälkiviisaat
Yle TV1
pe 3.02. 09:00
Yle Uutiset
Yle TV1
pe 3.02. 08:40