Muodostelman kansall. sarjojen 2. kilpailu ja sm junioreiden 3. valintakilpailu
Muodostelman kansall. sarjojen 2. kilpailu ja SM-junioreiden 3. valintakilpailu - Muodostelman kansall. sarjojen 2. kilpailu ja SM-junioreiden 3. valintakilpailu
5.02.2023
Maksullinen
Näe Suomen parhaat luistelijat ja maailman parhaimmistoon kuuluvat muodoste..
Katseluaika päättynyt
Muodostelman kansall. sarjojen 2. kilpailu ja SM-junioreiden 3. valintakilpailu - Muodostelman kansall. sarjojen 2. kilpailu ja SM-junioreiden 3. valintakilpailu
4.02.2023
Maksullinen
Näe Suomen parhaat luistelijat ja maailman parhaimmistoon kuuluvat muodoste..
Katseluaika päättynyt
Liittyvät ohjelmat: Muodostelman kansall. sarjojen 2. kilpailu ja sm junioreiden 3. valintakilpailu
Muodostelmaluistelun SM-sarjan 2. valintakilpailu, Helsinki - Muodostelmaluistelun SM-sarjan 2. valintakilpailu, Helsinki 10.12.
su 10.12.2023 Ruutu
Muodostelmaluistelun SM-sarjan 2. valintakilpailu, Helsinki - Muodostelmaluistelun SM-sarjan 2. valintakilpailu, Helsinki 9.12.
la 9.12.2023 Ruutu
Muodostelmaluistelun 1. SM-valintakilpailu, Helsinki - Muodostelmaluistelun 1. SM-valintakilpailu, Helsinki 5.11.
su 5.11.2023 Ruutu
Muodostelmaluistelun 1. SM-valintakilpailu, Helsinki - Muodostelmaluistelun 1. SM-valintakilpailu, Helsinki 4.11.
la 4.11.2023 Ruutu
Yksiluistelun ja jäätanssin SM-sarjojen 1. valintakilpailu - Yksiluistelun ja jäätanssin SM-sarjojen 1. valintakilpailu 15.10.
su 15.10.2023 Ruutu
Yksiluistelun ja jäätanssin SM-sarjojen 1. valintakilpailu - Yksiluistelun ja jäätanssin SM-sarjojen 1. valintakilpailu 14.10.
la 14.10.2023 Ruutu
Grease: Rise of the Pink Ladies (12) - Kilpailu Pinkkien puolesta
to 1.06.2023 Ruutu
Spirit 5-6 ECL -kilpailu, Vaasa - Spirit 5-6 ECL -kilpailu, Vaasa 20.5.
la 20.05.2023 Ruutu
Spirit 5-6 ECL -kilpailu, Vaasa - Spirit 5-6 ECL -kilpailu, Vaasa 20.5.
la 20.05.2023 Ruutu
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä (S) - Kilpailu
to 18.05.2023 Ruutu
Super 3 -kilpailu, Helsinki - Super 3 -kilpailu, Helsinki 6.5.
la 6.05.2023 Ruutu
Super 3 -kilpailu, Helsinki - Super 3 -kilpailu, Helsinki 6.5.
la 6.05.2023 Ruutu
Super 2 -kilpailu, Vierumäki - Super 2 -kilpailu, Vierumäki 23.4.
su 23.04.2023 Ruutu
Super 1 -kilpailu, Vierumäki - Super 1 -kilpailu, Vierumäki 22.4.
la 22.04.2023 Ruutu
Super 1 -kilpailu, Vierumäki - Super 1 -kilpailu, Vierumäki 22.4.
la 22.04.2023 Ruutu
SM-noviisien SM-kilpailu ja debytanttien kultafinaali 2023 - SM-noviisien SM-kilpailu ja debytanttien kultafinaali 2023 19.3.
su 19.03.2023 Ruutu
SM-noviisien SM-kilpailu ja debytanttien kultafinaali 2023 - SM-noviisien SM-kilpailu ja debytanttien kultafinaali 2023 18.3.
la 18.03.2023 Ruutu
Muodostelmaluistelun kansallisten 3. kilpailu - Muodostelmaluistelun kansallisten 3. kilpailu 12.3.
su 12.03.2023 Ruutu